Usługi

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego zapatrzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej. Zdobyte doświadczenie i niezbędne uprawnienia pozwalają nam na świadczenie usług z zakresu przeglądu, naprawy, szkoleń i profesjonalnego serwisu sprzętu przeciwpożarowego.

 • kalibracja mierników przenośnych

  Wraz z upływem czasu wbudowane w mierniki czujniki tracą dokładność pomiaru, dlatego co kilka miesięcy (zależnie od urządzenia) powinno przeprowadzać się ich kalibrację. Takie rozregulowanie skutkuje niedokładnymi pomiarami, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników systemu. Zapewniamy całkowitą kalibrację i przegląd mierników przenośnych.

 • kalibracja mierników stacjonarnych

  Podobnie jak mierniki przenośne, także te stacjonarne z czasem tracą dokładność pomiaru. Regularny serwis i kalibracja pomaga uniknąć awarii i szybko zareagować w razie problemów technicznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu pracujemy praktycznie z każdym rodzajem mierników stacjonarnych, dbając o jak najwyższą precyzję odczytu wartości.

 • przegląd okresowy aparatów powietrznych oraz ich podzespołów (masek gazoszczelnych, automatów oddechowych)

  Wysokiej jakości serwis gwarantuje bezpieczeństwo w wypadku zagrożenia, zwłaszcza w przypadku sprzętu o tak ogromnym znaczeniu jak aparaty powietrzne i oddechowe. Wymagają one regularnych przeglądów i konserwacji w celu jak najdłuższego zachowania ich poprawnej funkcjonalności i bezpieczeństwa strażaków.

 • legalizacja (remont główny) aparatów powietrznych

  Podręczny sprzęt gaśniczy musi być zawsze sprawny i gotowy do użycia. Warto skorzystać z proponowanego przez nas serwisu aparatów powietrznych, aby zachować aparaty powietrzne w doskonałym stanie technicznym. Gwarantujemy dokładność i niezawodność naszych usług.

 • legalizacja zbiorników ciśnieniowych (butli powietrznych do aparatów powietrznych, butli powietrznych do aparatów nurkowych, butli tlenowych do zestawów medycznych)

  Butle powietrzne należy okresowo legalizować w celu sprawdzenia i zachowania ich sprawnego stanu technicznego. Zależnie od rodzaju butli jest to okres co 2, 5 lub 10 lat. Jako firma z bogatym doświadczeniem dbamy o dokładność i precyzję wszystkich przeprowadzonych konserwacji i legalizacji.

 • weryfikacja i naprawa zaworów butlowych do w/w butli

  Serwis i ocena pojedynczych elementów zaworów polega na szczegółowej weryfikacji zużycia eksploatacyjnego, a następnie ich wymianie,naprawie lub regeneracji. Precyzyjna ocena stanu technicznego zaworów oraz ewentualnych uszkodzeń jest kluczowa dla bezpieczeństwa użytkowników w/w butli.

 • przegląd i konserwacja ubrań gazoszczelnych

  Zadaniem odzieży ochronnej gazoszczelnej jest zabezpieczenie strażaka w czasie działań ratownictwa chemicznego oraz ekologicznego.Konieczne jest dokonywanie przeglądów po każdorazowym zastosowaniu tego typu wyposażenia w celu sprawdzenia jego szczelności i eliminacji ewentualnych uszkodzeń.

 • weryfikacja i naprawa hełmów MSA Gallet

  Kultowe już hełmy Gallet od lat służą strażakom podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Niemniej, każdy hełm, który doznał lekkich lub poważnych uszkodzeń musi być dokładnie sprawdzony i w razie potrzeby wymieniony. Oferujemy najwyższej jakości usługę weryfikacji i możliwej naprawy hełmów.

 • kalibracja urządzeń kontrolnych do warsztatów ODO

  Zapewniamy całkowitą kalibrację i przegląd urządzeń kontrolnych do warsztatów ODO. Sprzęt ochrony oddechowej wymaga regularnych przeglądów i konserwacji w celu jak najdłuższego zachowania jego poprawnej funkcjonalności i bezpieczeństwa strażaków podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

 • audyty mające na celu zmniejszenie kosztów utrzymania oraz serwisu sprzętu ochrony dróg oddechowych/ochrony układu oddechowego

  Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli i rodzajów sprzętu ochrony oddechowej, a każdy z nich różni się wymaganiami konserwacji i serwisu. Jako specjaliści chętnie udzielimy audytu w celu zmniejszenia kosztów w/w.

 • Rok założenia 1995

  Nasza firma jest dystrybutorem sprzętu p.poż już od 1995 roku. Na mocy podpisanej umowy jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem firmy MSA Polska Sp. z o.o. Oferujemy usługi w zakresie sprzedaży, serwisu sprzętu p.poż i ochrony osobistej.

  Serwis i sprzedaż

  Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej. Zdobyte doświadczenie i niezbędne uprawnienia pozwalają nam na świadczenie usług z zakresu przeglądu i naprawy profesjonalnego serwisu sprzętu p.poż.

  Analiza potrzeb

  Potrzeby i wymagania każdego klienta są dla nas najważniejsze, dlatego to każdego podchodzimy indywidualnie, proponując różne rozwiązania i usługi. Jesteśmy także otwarci na współpracę z nowymi odbiorcami i dostawcami.