DEPOL jest autoryzowanym dystrybutorem MSA Safety w zakresie sprzedaży, serwisu sprzętu p.poż i ochrony osobistej.

Nasza firma jest dystrybutorem sprzętu p.poż już od 1995 roku. Na początku działalności, z inicjatywy Ryszarda Roppel, firma zaistniała jako Spółka z o.o. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwiając im wygodny dostęp do aparatury najwyższej jakości, w 1998 roku powstał w Gdyni jeden z pierwszych oddziałów firmy „MSA-Auer” Polska Sp. z o.o. Po kolejnych przeobrażeniach od 2014 roku firma widnieje pod szyldem „DEPOL S.C.” Natalia Bobowska, Karol Baniewicz i na mocy podpisanej umowy jest autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem firmy MSA Polska Sp. z o.o

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego zapatrzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej. Zdobyte doświadczenie i niezbędne uprawnienia pozwalają nam na świadczenie usług z zakresu przeglądu, naprawy, szkoleń i profesjonalnego serwisu sprzętu przeciwpożarowego.

Z sukcesem wspołpracujemy z Państwową Strażą Pożarną, Ochotniczą Strażą Pożarna, Zakładami Przemysłowymi oraz innymi podmiotami gospodarczymi, które są zainteresowane sprzętem ochrony dróg oddechowych i ratowniczym.
Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi odbiorcami i  dostawcami.